INFO

FOTOPRZEWODNIK

SZKOLNY DZWONEK REAKTYWACJA

Zapraszamy do lektury kolejnych numerów gazety szkolnej. Wystarczy wybrać: sortuj Z-A, wpisać: Szkolny Dzwonek i wybrać: województwo dolnośląskie

http://www.juniormedia.pl/junior-gazety?nsort=n.title&ndirection=desc&strona=1

Wtorek 27.01.2015

Licznik wejść

Ilość odwiedzin: 207246

WIADOMOŚCI

 • REJESTRACJA NA WARSZTATY

  Wszystkich warsztatowiczów zapraszam do Biura na godzinę przed warsztatami z pełną wersja zgłoszenia w formie papierowej z oryginalnymi podpisami i po odbiór identyfikatorów.

  Małgorzta Szafoni-Chorbińska

 • RAPORT Z EWALUACJI ZEWNĘTRZNEJ

  Dyrektor Zespołu Szkół Nr 24 we Wrocławiu informuje Radę Rodziców oraz Samorząd Uczniowski o możliwości zapoznania się z raportem całościowej  ewaluacji zewnętrznej przeprowadzonej w Gimnazjum  Nr 12 we Wrocławiu w okresie od 17.11.2014 r. do 24.11.2014.r.  Raport  (w wersji papierowej) jest dostępny w sekretariacie dyrektora w godz. od 8.00 do 15.00. Z chwilą wygenerowania  przez System Ewaluacji Oświaty wersji elektronicznej zostanie  Państwu udostępniony na stronie szkoły. 

 • Hej, kolęda, kolęda w Zespole Szkół nr 24 !!!

   

  19.12.2014r. Pierwszy raz w naszej szkole wspólna Wigilia. Dotychczas świętowaliśmy tę tradycję w obrębie klas,
  a życzenia składaliśmy sobie wędrując od sali do sali. W tym roku postanowiliśmy zorganizować spotkanie przy opłatku wszystkich klas, nauczycieli, Pracowników Szkoły oraz Rodziców w sali gimnastycznej. Zaprosiliśmy również ludzi sympatyzujących z naszą szkołą. Byli zatem: nasz Ks. Proboszcz Krzysztof Szuwart, Pani Bożena Kibało - przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Jolanta Mądry - dyr Przedszkola, Pani dyr Biblioteki – Joanna Zachwajewska, Pani Urszula Karkocha, zwana Ciocią ze Źródełka, przewodniczący Rady Osiedla Pan Andrzej Kułacz, Pan dyr Szkoły Podstawowej nr 51 - Piotr Staniów. Byli wśród nas także uczniowie Małej Aktywnej Szkoły.

 • 24 grudnia 2014 r.

  Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia  (wigilia) placówka będzie nieczynna.

 • ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

    

   

 • Spotkania z Rodzicami - 15.01.(czwartek)


  W dniu 15 stycznia (czwartek) 2015 r. o godz. 17.00 odbędą się spotkania z Rodzicami podsumowujące  I semestr r.szk. 2014/2015

  Zebrania w klasach III gimnazjum rozpoczną się spotkaniem z doradcą zawodowym CKP panem Zdzisławem Kolanem (spotkanie z udziałem uczniów).

 • Wigilia w naszej Szkole

  Serdecznie zapraszamy

  Rodziców

 • COOLTURALNY WROCŁAW NAGRODA W KONKURSIE

  Działania w ramach projektu Coolturalny Wrocław w I okresie 2014/2015 zakończone i to z wielkim sukcesem  -   uczennice Julka Grdeń i Ula Ginter z 1B zdobyły 2 miejsce w konkursie na filmik reklamowy. W II okresie odbędą się warsztaty taneczne. Ale już teraz gratuluję uczennicom i Pani Annie Marcjasz nagrody. Życzę takich samych a nawet większych sukcesów na wiosnę.

 • DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL WOLONTARIATU 2014 NAGRODA GŁÓWNA

  Miło mi poinformować, że grupa wolontariuszy ze świetlicy środowiskowej "Źródełko", w tym czwórka uczniów z naszego gimnazjum, Dominika Otrębska, Martyna Goleń, Natalka Gala, Alan Mikuliszyn, zwyciężyła w konkursie głównym i zdobyła tytuł DOLNOŚLĄSKIEJ GRUPY WOLONTARIACKIEJ ROKU 2014. Laureaci zostali wyróżnieni podczas Gali Wolontariatu, która odbyła się 6 grudnia. Z całego serca gratuluję wielkiego sukcesu Wam i Waszym Opiekunom, a zwłaszcza Pani Urszuli Karkosze.

 • OTWARTE WARSZTATY FLORYSTYCZNE - 18 GRUDNIA 2014

Wiadomości

Kontakt

 • ZESPÓŁ SZKÓŁ Nr 24
  ul. P.ELUARDA 51-55
  54-019 WROCŁAW
 • tel. 71 349 39 55
  fax 71 349 52 33

Galeria zdjęć