FOTOPRZEWODNIK

SZKOLNY DZWONEK REAKTYWACJA

Zapraszamy do lektury kolejnych numerów gazety szkolnej. Wystarczy wybrać: sortuj Z-A, wpisać: Szkolny Dzwonek i wybrać: województwo dolnośląskie

Piątek 31.10.2014

Licznik wejść

Ilość odwiedzin: 148783

WIADOMOŚCI

• LISTY GRATULACYJNE OD PREZYDENTA WROCŁAWIA ZA OSIĄGNIĘCIA W NAUCE

INFORMUJEMY, ŻE ABSOLWENTKI GIMNAZJUM Z R.SZK. 2013/2014 :

• EMILIA  BŁASZCZAK,
    • KATARZYNA  GUZ
    • ZOFIA HORNIK,
    • KLAUDIA KOZAK,
    • MARIA SINITSYNA,
    • EWA WIDLARZ

• SZKOLNA BAZA PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH JUŻ OGŁOSZONA !!!

INFORMUJEMY UCZNIÓW , ŻE W ZAKŁADCE PROJEKTY EDUKACYJNE ZOSTAŁY ZAMIESZCZONE TEMATY PROJEKTÓW NA ROK SZKOLNY 2014/2015.

Projekt  jest planowanym przedsięwzięciem edukacyjnym realizowanym przez zespół uczniów przy wsparciu nauczyciela.

• JULIA GRDEŃ Z KLASY 1B - LAUREATKĄ KONKURSU LITERACKIEGO

Z dumą informujemy, że uczennica klasy 1b JULIA GRDEŃ  zajęła III miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Literackim " Jan Paweł II Papież Poeta, Papież Pielgrzym" organizowanym przez Gimnazjum Nr 4.  Składamy Gratulacje oraz życzenia kolejnych sukcesów !!!

• Zapraszamy - próba Koła Teatralnego

Dnia 28.10.2014 (wtorek) o godz. 14.35 w sali 23 odbędzie się próba koła teatralnego „(Nie) w Piwnicy”. Rozpoczynamy próby do nowego przedstawienia. Szczególnie zapraszamy chętnych z klas pierwszych. Zajęcia prowadzi reżyser teatralny Pan Krzysztof Strózański. Wszelkie informacje u Pani Beaty Ziętek - opiekuna koła.

• Biebrzański Park Narodowy

W zakładce Mój Zielony DOM pojawił się ramowy program zielonej szkoły. Zachęcam do zapoznania się z nim.

Plan wyjazdu jest bardzo interesujący. Przypominam, że w przypadku choroby zgłoszonego do wyjazdu ucznia, należy ten fakt zgłosić na adres e.baran@zs24.wroclaw.pl, tak aby mógł skorzystać z wyjazdu uczeń z listy rezerwowych. Fakt niezgłoszenia nieobecności dyskwalifikuje ucznia z wyjazdów w przyszłości w ramach projektu.

• Nagrody Prezydenta Wrocławia w naszej szkole !!!

• Zielona szkoła- 20-24. X.2014

Uwaga.

W zakładce Mój zielony DOM znajdują się informacje na temat wyjazdu na zieloną szkołę. Zbiórka w poniedziałek 20.X.2014 godzinie 7.30 w szkole.

• Edukacja w miejscach pamięci-projekt

Już kolejna edycja projektu "Edukacja w miejscach pamięci". W zeszłym roku uczniowie byli w Gross Rosen, Oświęcimiu, Krakowie, Książu i sztolniach Rise. Wszędzie odbyły się lekcje historii, geografii, wos-u i języka polskiego. W tym roku, 16 października, klasy trzecie i grupa uczniów klas drugich wyrusza do Łambinowic i Nysy. Koordynatorem projektu jest Pani Paulina Kotkowska-nauczyciel historii, a opiekunem Pani Beata Ziętek- nauczyciel języka polskiego. Projekt finansowany przez Urząd Miasta.

• ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękuję wszystkim Pracownikom Zespołu Szkół Nr 24 oraz zaprzyjaźnionych placówek oświatowych za dotychczasowe działania i osiągnięcia w pracy na rzecz edukacji dzieci i młodzieży. Życzę wszystkim Państwu, aby nie opuszczała Was twórcza pasja, a każdy kolejny dzień był odkryciem dającym satysfakcję zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.
    Małgorzata Szafoni-Chorbińska Dyrektor Zespoołu Szkół Nr 24 we Wrocławiu

• OGŁOSZENIE O WYNIKU PRZETARGU NA ZAKUP OLEJU OPAŁOWEGO

Dyrektor Zespolu Szkół Nr 24 we Wroclawiu dziękuje wszystkim Firmom za  udział w przetargu

nieograniczonym na zakup oleju opałowego na sezon grzewczy 2014/2015.

Wyniki przetargu zostały zamieszczone w zakładce "Zamówienia publiczne"