FOTOPRZEWODNIK

SZKOLNY DZWONEK REAKTYWACJA

Zapraszamy do lektury kolejnych numerów gazety szkolnej. Wystarczy wybrać: sortuj Z-A, wpisać: Szkolny Dzwonek i wybrać: województwo dolnośląskie

Czwartek 18.12.2014

Licznik wejść

Ilość odwiedzin: 185681

WIADOMOŚCI

• ZEBRANIE 1AS zamienione na konsultacje !!!

Szanowni Państwo, w związku z chorobą wychowawcy klasy 1as planowane na 18.12.2014r. zebranie tej klasy jest zamienione na indywidualne konsultacje z nauczycielami.
    W tym dniu  w godz. 17.00-18.30 będzie można uzyskać informacje o zagrożeniach i ocenach bieżących.
    Pozostałe klasy mają zebrania.

• ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

• Wigilia w naszej Szkole

Rodziców

• COOLTURALNY WROCŁAW NAGRODA W KONKURSIE

Działania w ramach projektu Coolturalny Wrocław w I okresie 2014/2015 zakończone i to z wielkim sukcesem  -   uczennice Julka Grdeń i Ula Ginter z 1B zdobyły 2 miejsce w konkursie na filmik reklamowy. W II okresie odbędą się warsztaty taneczne. Ale już teraz gratuluję uczennicom i Pani Annie Marcjasz nagrody. Życzę takich samych a nawet większych sukcesów na wiosnę.

• DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL WOLONTARIATU 2014 NAGRODA GŁÓWNA

Miło mi poinformować, że grupa wolontariuszy ze świetlicy środowiskowej "Źródełko", w tym czwórka uczniów z naszego gimnazjum, Dominika Otrębska, Martyna Goleń, Natalka Gala, Alan Mikuliszyn, zwyciężyła w konkursie głównym i zdobyła tytuł DOLNOŚLĄSKIEJ GRUPY WOLONTARIACKIEJ ROKU 2014. Laureaci zostali wyróżnieni podczas Gali Wolontariatu, która odbyła się 6 grudnia. Z całego serca gratuluję wielkiego sukcesu Wam i Waszym Opiekunom, a zwłaszcza Pani Urszuli Karkosze.

• OTWARTE WARSZTATY FLORYSTYCZNE - 18 GRUDNIA 2014

• 01.12.2014

Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu Warszaty ekograffiti.

• LIGA NAUKOWA MATEMATYCZNA

27 listopada br. uczniowie klas pierwszych i trzecich brali udział w szkolnym etapie "LIGI NAUKOWEJ". Jest to Dolnośląski Konkurs Gimnazjalistów o Puchar Prezydenta Wrocławia.

Do kolejnego (internetowego) etapu zakwalifikowali się:

• Jakub Karpik
    • Natalia Gala
    • Sandra Niebieszczańska
    • Michał Banach.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach.

• Już jutro, 9 grudnia 2014, kolejny wykład w ramach projektu Mój zielony DOM.

• HARMONOGRAM PRÓBNEGO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY

09 GRUDNIA 2014 – CZĘŚĆ Z PRZEDMIOTÓW HUMANISTYCZNYCH  3A – sala nr 32 / 3B – sala nr 33