FOTOPRZEWODNIK

SZKOLNY DZWONEK REAKTYWACJA

Zapraszamy do lektury kolejnych numerów gazety szkolnej. Wystarczy wybrać: sortuj Z-A, wpisać: Szkolny Dzwonek i wybrać: województwo dolnośląskie

Wtorek 21.10.2014

Licznik wejść

Ilość odwiedzin: 140214

WIADOMOŚCI

• Biebrzański Park Narodowy

W zakładce Mój Zielony DOM pojawił się ramowy program zielonej szkoły. Zachęcam do zapoznania się z nim.

Plan wyjazdu jest bardzo interesujący. Przypominam, że w przypadku choroby zgłoszonego do wyjazdu ucznia, należy ten fakt zgłosić na adres e.baran@zs24.wroclaw.pl, tak aby mógł skorzystać z wyjazdu uczeń z listy rezerwowych. Fakt niezgłoszenia nieobecności dyskwalifikuje ucznia z wyjazdów w przyszłości w ramach projektu.

• Nagrody Prezydenta Wrocławia w naszej szkole !!!

• 20.10.2014

Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu Biebrzański Park Narodowy.

• 20.10.2014

Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu Biebrzański Park Narodowy.

• Zielona szkoła- 20-24. X.2014

Uwaga.

W zakładce Mój zielony DOM znajdują się informacje na temat wyjazdu na zieloną szkołę. Zbiórka w poniedziałek 20.X.2014 godzinie 7.30 w szkole.

• Edukacja w miejscach pamięci-projekt

Już kolejna edycja projektu "Edukacja w miejscach pamięci". W zeszłym roku uczniowie byli w Gross Rosen, Oświęcimiu, Krakowie, Książu i sztolniach Rise. Wszędzie odbyły się lekcje historii, geografii, wos-u i języka polskiego. W tym roku, 16 października, klasy trzecie i grupa uczniów klas drugich wyrusza do Łambinowic i Nysy. Koordynatorem projektu jest Pani Paulina Kotkowska-nauczyciel historii, a opiekunem Pani Beata Ziętek- nauczyciel języka polskiego. Projekt finansowany przez Urząd Miasta.

• ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękuję wszystkim Pracownikom Zespołu Szkół Nr 24 oraz zaprzyjaźnionych placówek oświatowych za dotychczasowe działania i osiągnięcia w pracy na rzecz edukacji dzieci i młodzieży. Życzę wszystkim Państwu, aby nie opuszczała Was twórcza pasja, a każdy kolejny dzień był odkryciem dającym satysfakcję zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.
    Małgorzata Szafoni-Chorbińska Dyrektor Zespoołu Szkół Nr 24 we Wrocławiu

• OGŁOSZENIE O WYNIKU PRZETARGU NA ZAKUP OLEJU OPAŁOWEGO

Dyrektor Zespolu Szkół Nr 24 we Wroclawiu dziękuje wszystkim Firmom za  udział w przetargu

nieograniczonym na zakup oleju opałowego na sezon grzewczy 2014/2015.

Wyniki przetargu zostały zamieszczone w zakładce "Zamówienia publiczne"

• Z MATEMATYKĄ ZA PAN BRAT

Jeżeli lubisz matematykę i jesteś uczniem V lub VI klasy szkoły podstawowej lub uczniem gimnazjum, to zapraszamy Cię serdecznie do udziału w bezpłatnym międzyszkolnym kole matematycznym „Z matematyką za pan brat”.

Zajęcia odbywają się we wtorki o godzinie 14.30 w budynku Zespołu Szkół nr 24 w Gimnazjum nr 12 przy ul. P. Eluarda 51-55 w sali nr 9.

Prowadzący to nauczyciele z dużym doświadczeniem w pracy z uczniami szkól podstawowych, gimnazjum i szkoły średniej. Specjaliści z zakresu matematyki i informatyki aktualnie uczący w Gimnazjum nr 12 we Wrocławiu.

• Wyjazd do Doliny Baryczy- Stawy Krośnickie.

Uwaga.

Dnia 7 października 2014 uczniowie z klas III a, III b oraz II B wyjeżdżają na wycieczkę nad Stawy Krośnickie. Zbiórka osób, które dopełniły wszelkich formalności odbędzie się w szkole o godzinie 8.00.