INFO

REKRUTACJA 2015-2016

FOTOPRZEWODNIK

SZKOLNY DZWONEK REAKTYWACJA

Zapraszamy do lektury kolejnych numerów gazety szkolnej. Wystarczy wybrać: sortuj Z-A, wpisać: Szkolny Dzwonek i wybrać: województwo dolnośląskie

http://www.juniormedia.pl/junior-gazety?nsort=n.title&ndirection=desc&strona=1

Sobota 30.05.2015

Licznik wejść

Ilość odwiedzin: 281620

WIADOMOŚCI

 • WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY UAKTUALNIENIA LEGITYMACJI SZKOLNYCH

  Szanowni Uczniowie,

  w nawiązaniu do zmienionych przepisów (Rozporządzenie MEN ) w sprawie wzorów druków szkolnych w tym m.in. legitymacji szkolnych zapraszam Was  do sekretariatu szkoły  z legitymacjami  w celu wpisania Nru PESEL na drugiej stronie legitymacji nad tekstem: "Poświadcza się uprawnienie do ulg ustawowych przy przejazdach środkami publicznego transportu zbiorowego kolejowego i autobusowego" .(wpis taki opatruje się małą pieczątką urzędową szkoły.)

 • " Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym..."

  „Być dzieckiem" (słowa: Jadwiga Koczanowska)

  "Być dzieckiem to wspaniała sprawa,
  dziecku wypada bardzo wiele,
  może się bawić, tańczyć, psocić,
  w tygodniu same mieć niedziele.

 • " Co dalej gimnazjalisto ?"

  Międzyszkolny Ośrodek Wspierania Aktywności Zawodowej w Centrum Kształcenia Praktycznego we Wrocławiu na swojej stronie internetowej w zakładce FILMY zamieścił 10 odcinków filmu pt. " Co dalej gimnazjalisto ?" . Zostały one przygotowane we współpracy z TVP Wrocław, z myślą o młodych ludziach kończących gimnazjum w celu zachęcenia ich do kontynuowania nauki w szkołach zawodowych. Pozwolą one młodzieży na rozpoznanie możliwości oraz warunków kształcenia w poszczególnych szkołach, dokonanie właściwych wyborów,a  w konsekwencji - na uniknięcie niepowodzeń szkolnych w przyszłości.

 • 3 CZERWCA 2015 R. EKO-PIKNIK POD HASŁEM "Ekologia, zdrowie, bezpieczeństwo"

 • 26.05.2015

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mój Zielony Dom - Biebrza maj 2015.

 • 26 MAJA - ZŁÓŻ ŻYCZENIA SWOJEJ MAMIE

 • 23.05.2015

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Zajęcia w Humanitarium..

 • FESTIWAL SCRABBLE 2015 CZYLI WIELKA, MAJOWA WALKA NA SŁOWA!

  W dniu 23 maja 2015r. uczennice klasy 1b Maja Bardzyńska  i Klaudia Wojnarska reprezentowały naszą szkołę w "FESTIWALU SCRABBLE 2015 CZYLI WIELKA, MAJOWA WALKA NA SŁOWA!", w kategorii szkół gimnazjalnych, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 17. Impreza związana była z ROKIEM SŁOWA i organizowana w ramach programu Młodzi Obywatele Kultury. Miała charakter twórczej zabawy - rozegrane zostały różnego rodzaju konkursy i gry „okołoscrabblowe”.

 • ZAPROSZENIE NA PIKNIK Z OKAZJI DNIA DZIECKA/ZAWODY WĘDKARSKIE POD PATRONATEM DYREKTORA ZS-24/ REGULAMIN ZAWODÓW

Wiadomości

Kontakt

 • ZESPÓŁ SZKÓŁ Nr 24
  ul. P.ELUARDA 51-55
  54-019 WROCŁAW
 • tel. 71 798 69 00
  sekretariat : 71 798 69 00 w. 100

Galeria zdjęć