FOTOPRZEWODNIK

SZKOLNY DZWONEK REAKTYWACJA

Zapraszamy do lektury kolejnych numerów gazety szkolnej. Wystarczy wybrać: sortuj Z-A, wpisać: Szkolny Dzwonek i wybrać: województwo dolnośląskie

Wtorek 30.09.2014

Licznik wejść

Ilość odwiedzin: 126446

WIADOMOŚCI

• Odwołanie zajęć dodatkowych z j. polskiego

UWAGA!!!

Odwołuje się zajęcia dodatkowe (7.25) dla klas 3. z języka polskiego w środę 1.10.2014r.

Beata Ziętek

• " CAŁY WROCŁAW GŁOSUJE NA PUSTKI"

NA PROŚBĘ RODZICÓW , DZIECI I MŁODZIEŻY Z OSIEDLA PUSTKI ,WSPIERAJĄC INICJATYWĘ BUDOWY PLACU ZABAW I SIŁOWNI ZAPRASZAMY WSZYSTKICH  PEŁNOLETNICH LEŚNICZAN DO GŁOSOWANIA NA TEN PROJEKT :

• OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA ZAKUP I DOSTAWĘ OLEJU OPAŁOWEGO

INFORMUJEMY, ŻE W ZAKŁADCE "ZAMÓWIENIA PUBLICZNE" ZOSTAŁY UMIESZCZONE DOKUMENTY W SPRAWIE ZAKUPU I DOSTAWY OLEJU OPAŁOWEGO DLA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 24 WE WROCŁAWIU.

• EDUKACJA PRAWNA MŁODZIEŻY GIMNAZJUM NR 12

Z wielką przyjemnościa i nieskrywaną dumą informujemy, że nasza szkoła jako jedna z 8 szkół (na 30 zgłoszonych) została wybrana jako uczestnik projektu  "EDUKACJA PRAWNA MŁODZIEŻY" realizowanego przez Stowarzyszenie Sędziów  Polskich Oddział we Wrocławiu w porozumieniu z Urzędem Miasta Wrocławia.

Projekt będzie realizowany w trzech, wytypowanych klasach w okresie od 3 do 28 listopada 2014 r. Z każdą klasą odrębnie, zostanie przeprowadzony cykl zajęć z prawa : cywilnego, rodzinnego, karnego oraz prawa w internecie. Założenia projektu są niezmiernie  interesujące. Życzymy udanych zajęć.

• JOASIA SROKA LAUREATKĄ UCZNIOWSKIEGO PROGRAMU STYPENDIALKNEGO

Joasia Sroka za swoje bardzo wysokie wyniki w nauce i szczególne osiagniecia została wyróżniona stypendium Rady Miejskiej Wrocławia w ramach Uczniowskiego Programu Stypendialnego. Tą prestżową nagrodę otrzymało tylko 60 spośród tysięcy wrocławskich gimnazjalistów.
    Joasiu, składam serdeczne gratulacje Tobie i Twoim Rodzicom oraz życzę kolejnych sukcesów naukowych i w życiu osobistym. Małgorzata Szafoni-Chorbińska Dyrektor Szkoły

• INAUGURACJA ROKU SZKOLEGO 2014/2015 DLA SŁUCHACZY SZKOŁY POLICEALNEJ

W DNIU 26 WRZEŚNIA 2014 R. / PIĄTEK/ O GODZ. 17.00 ODBĘDZIE SIĘ INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2014/2015 DLA SŁUCHACZY SZKOŁY POLICEALNEJ NR 17 (SPOTKANIE ORGANIZACYJNE I ZAJĘCIA). WSZYSTKICH SŁUCHACZY SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

• Informacja dla Rodziców /Opiekunów Prawnych i Uczniów o możliwości tworzenia kont na portalu oświatowym oraz personalizacji elektronicznej karty indyfikacyjnej

W ramach projektu Wrocławska Edukacja przewidziano, dla wszystkich uczniów, możliwość logowania się do portalu oświatowego www.edu.wroclaw.pl. Portal jest miejscem wymiany aktualności oraz informacji o ofercie szkół i placówek, a także udostępnienia usług elektronicznych dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Dla uczniów i ich rodziców po złożeniu wniosku w sekretariacie Gimnazjum nr 12 o utworzenie konta oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych utworzone zostaną konta na portalu oświatowym. Jednocześnie rodzice uczniów niepełnoletnich mogą wystąpić w szkole z wnioskiem o wydanie i personalizację elektronicznej karty identyfikacyjnej wraz ze zgodą na przetwarzanie ich danych osobowych. Karta ta będzie elektronicznym identyfikatorem w bibliotece szkolnej, a jej numer – jednym z możliwych loginów do portalu. Karta jest opatrzona zdjęciem z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem właściciela. Wydaną i spersonalizowaną Kartę Identyfikacyjną można doładować wg własnych potrzeb, np. zakodować w Biurze Obsługi Klienta bilet komunikacji miejskiej.

• 27.09.2014

Moduł Ewa Baran został zmodyfikowany

• 25.09.2014

Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu Festiwal nauki.

• XVI DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL NAUKI W NASZEJ SZKOLE

25.09.2014

W DNIU 25 WRZEŚNIA W NASZEJ SZKOLE W RAMACH XVI DOLNOŚLĄSKIEGO FESTIWALU NAUKI ODBYŁY SIĘ ZAJĘCIA INTERAKTYWNE DLA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY.  Zajęcia były prowadzone przez pracowników naukowych Uniwersytetu Wrocławskiego, Politechniki Wrocławskiej oraz Wyższej Szkoły Wojsk Lądowych.

W lekcjach wzięli aktywny udział uczniowie całej szkoły. Najaktywniejsi uczniowie byli nagradzani.