REKRUTACJA 2015-2016

FOTOPRZEWODNIK

SZKOLNY DZWONEK REAKTYWACJA

Zapraszamy do lektury kolejnych numerów gazety szkolnej. Wystarczy wybrać: sortuj Z-A, wpisać: Szkolny Dzwonek i wybrać: województwo dolnośląskie

Sobota 30.05.2015

Licznik wejść

Ilość odwiedzin: 281620

WIADOMOŚCI

• WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY UAKTUALNIENIA LEGITYMACJI SZKOLNYCH

Szanowni Uczniowie,

w nawiązaniu do zmienionych przepisów (Rozporządzenie MEN ) w sprawie wzorów druków szkolnych w tym m.in. legitymacji szkolnych zapraszam Was  do sekretariatu szkoły  z legitymacjami  w celu wpisania Nru PESEL na drugiej stronie legitymacji nad tekstem: "Poświadcza się uprawnienie do ulg ustawowych przy przejazdach środkami publicznego transportu zbiorowego kolejowego i autobusowego" .(wpis taki opatruje się małą pieczątką urzędową szkoły.)

• " Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym..."

„Być dzieckiem" (słowa: Jadwiga Koczanowska)

"Być dzieckiem to wspaniała sprawa,
    dziecku wypada bardzo wiele,
    może się bawić, tańczyć, psocić,
    w tygodniu same mieć niedziele.

• " Co dalej gimnazjalisto ?"

Międzyszkolny Ośrodek Wspierania Aktywności Zawodowej w Centrum Kształcenia Praktycznego we Wrocławiu na swojej stronie internetowej w zakładce FILMY zamieścił 10 odcinków filmu pt. " Co dalej gimnazjalisto ?" . Zostały one przygotowane we współpracy z TVP Wrocław, z myślą o młodych ludziach kończących gimnazjum w celu zachęcenia ich do kontynuowania nauki w szkołach zawodowych. Pozwolą one młodzieży na rozpoznanie możliwości oraz warunków kształcenia w poszczególnych szkołach, dokonanie właściwych wyborów,a  w konsekwencji - na uniknięcie niepowodzeń szkolnych w przyszłości.

• 3 CZERWCA 2015 R. EKO-PIKNIK POD HASŁEM "Ekologia, zdrowie, bezpieczeństwo"

• 26.05.2015

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mój Zielony Dom - Biebrza maj 2015.

• 26 MAJA - ZŁÓŻ ŻYCZENIA SWOJEJ MAMIE

• 23.05.2015

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Zajęcia w Humanitarium..

• FESTIWAL SCRABBLE 2015 CZYLI WIELKA, MAJOWA WALKA NA SŁOWA!

W dniu 23 maja 2015r. uczennice klasy 1b Maja Bardzyńska  i Klaudia Wojnarska reprezentowały naszą szkołę w "FESTIWALU SCRABBLE 2015 CZYLI WIELKA, MAJOWA WALKA NA SŁOWA!", w kategorii szkół gimnazjalnych, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 17. Impreza związana była z ROKIEM SŁOWA i organizowana w ramach programu Młodzi Obywatele Kultury. Miała charakter twórczej zabawy - rozegrane zostały różnego rodzaju konkursy i gry „okołoscrabblowe”.

• ZAPROSZENIE NA PIKNIK Z OKAZJI DNIA DZIECKA/ZAWODY WĘDKARSKIE POD PATRONATEM DYREKTORA ZS-24/ REGULAMIN ZAWODÓW

sekretariat : 71 798 69 00 w. 100