FOTOPRZEWODNIK

SZKOLNY DZWONEK REAKTYWACJA

Zapraszamy do lektury kolejnych numerów gazety szkolnej. Wystarczy wybrać: sortuj Z-A, wpisać: Szkolny Dzwonek i wybrać: województwo dolnośląskie

Czwartek 27.11.2014

Licznik wejść

Ilość odwiedzin: 170854

WIADOMOŚCI

• EWALUACJA W NASZAEJ SZKOLE

Szanowni Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy,

w dniach od 17 listopada 2014 do 24 listopada 2014 odbędzie się całościowa ewaluacja pracy szkoły prowadzona przez wizytatorów Kuratorium Oswiaty we Wrocławiu. Zachęcam wszystkich do udziału w tym badaniu. Wszelkie informacje o ewaluacji, jej przebiegu i narzedziach zostały opublikowane w zakładce EWALUACJA 2014 w lewym MENU

• 21 listopada ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

Z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień życzę wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Przyjaciołom szkoły, aby nie tylko dzisiaj, ale zawsze wokół nas wszystkich panowała przyjazna, radosna i pełna zaufania atmosfera, a każde spotkanie było okraszone szczerym usmiechem, bo jak powiedział Cyceron "Jeśli usuwa się z życia miłość i życzliwość, to usuwa się się wszelką przyjemność."

• 20.11.2014

Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu Wykład proekologiczny.

• 20.11.2014

Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu koło ekologiczne.

• 18.11.2014

Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH.

• EWALUACJA PODZIĘKOWANIA

W imieniu swoim i całej społeczności naszej szkoły chciałabym podziękować wszystkim Partnerom-Przyjaciołom Gimnazjum Nr 12 za aktywny udział w dzisiejszym spotkaniu z przedstawicielami Kuratorium Oświaty we Wrocławiu:

Panu Krzysztofowi Drabczyńskiemu reprezentującemu Szkołę Podstawową Nr 22 we Wrocławiu

Pani Krystynie Gęsiak-Piątkowskiej reprezentującej szkoły zrzeszone w programie "Od inspiracji do kreacji

• DOLNOŚLĄSKI WOLONTARIUSZ ROKU 2014

Miło mi poinformować, że grupa wolontariuszy ze świetlicy środowiskowej "Źródełko", w tym trójka uczniów z naszego gimnazjum, Dominika Otrębska, Martyna Goleń, Natalka Gala, Alan Mikuliszyn, wzięła udział w konkursie fotograficznym "Wolontariat w obiektywie" organizaowanym w ramach konkursu DOLNOŚLĄSKI WOLONTARIUSZ ROKU 2014. Gala wolontariatu odbędzie się 6 grudnia i wtedy poznamy wyniki konkursu fotograficznego i głównego - o tytuł najlepszej grupy wolontariuszy na Dolnym Śląsku.

• 18 i 19 listopada (wtorek i środa) 7 i 8 lekcja odwołana

Informuję, że w najbliższy wtorek i środę lekcje 7 i 8 są odwołane.

• I WYKŁAD LEŚNICKIEJ WSZECHNICY NAUKOWEJ

Już w czwartek o godzinie 9.15 odbedzie sie pierwszy wykład Leśnickiej Wszechnicy Naukowej w Gimnazjum Nr 12 w ramach realizacji projektu Mój zielony dom. W wykładzie wezmą udział uczniowie klas I i II. Odwiedzą nas goście ze Szkoły Podstawowej Nr 22 i Szkoły Podstawowej Nr 51. Tym razem wykład wygłosi pracownik naukowy Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu Pan dr Tomasz Piasecki. Opowie nam "Jak zwierzeta egzotyczne wypierają nasze rodzime gatunki zwierząt".

• Radosna Parada Niepodległości Wrocław 2014

11 listopada 2014 r. - to już 96. rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
    Mieszkańcy  oraz uczniowie wrocławskich szkół spotkają  się w centrum miasta, by oddać hołd bohaterom walk o odzyskanie niepodległości oraz wziąć udział w Radosnej Paradzie Niepodległości, manifestując w ten sposób przywiązanie do historii i tradycji. Uroczystość rozpocznie się o godz. 10.00 mszą w bazylice św. Elżbiety. Uczniowie naszej szkoły, pod opieką pp. Danuty Ruckiej i Iwony Tokarskiej  wezmą udział  m.in.w uroczystym apelu, koncercie Orkiestry Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych, pokazach szermierczych Bractwa Kurkowego oraz wspólnym śpiewaniu pieśni legionowych i patriotycznych.