INFO

SUKCESY SZKOŁY

2016/2017

JAN SWITANA - laureat Uczniowskiego Programu Stypendialnego -  Stypendium Samorządu Wrocławia za celujące wyniki  i szczególne osiągnięcia w nauce

CAŁA SZKOŁA – miedzynarodowy Certyfikat Zielonej Flagi

CAŁA SZKOŁA - udział w Festiwalu Kultury Ukraińskiej "Vivw Ukraina- Viva Polonia 2016"

EMILKA GRZEGORSKA, KLAUDIA PAJA - wyróżnienie w Mieszkolnym Konkursie Plastycznym "Młodzież i Tolerancja"

KRYSTIAN OZGA - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Gór Stołowych dla Dzieci i Młodzieży w kategorii: młodzik starszy

RANDŻIT BARBRICH - III miejsce w Mistrostwach Dolnego Śląska Młodzików w Łucznictwie

Koło Wolontariuszy "Przekrecona Ósemka" - nagroda grupowa dla koła wolontariatu w Ogólnopolskim Samorządowym Konkursie Nastolatków " Ośmiu  wspaniałych".

AGATA CIENCIERUKNagroda Indywidulna  w Ogólnopolskim Samorządowym Konkursie Nastolatków " Ośmiu  wspaniałych".

2015/2016

JAN SWITANA - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Świat Map

BARTOSZ TOMASZEWSKI - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Świat Map

EMILIA KOWAL - 100% na egzaminie gimnazjalnym z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym

EMILIA KOWAL - 100% na egzaminie gimnazjalnym z języka polskiego

JULIA GRDEŃ, KLAUDIA PAJA  II miejsce w konkursie na sztukę teatralną w ramach projektu "Coolturalny Wrocław"

ADRIANNA KWIATKOWSKA - laureatka międzyszkolnego konkursu artystycznego "MODA NA KOLAŻ"

WIKTORIA KOŚCIELNA z klasy 1as, WIKTORIA SIKLIS z klasy 1bm, DANIEL KULIKOWSKIz klasy 2a, MAJA BARDZYŃSKA, ANNA BIEGANOWSKA, KINGA EKERT, KRZYSZTOF GUMOWSKI, KLAUDIA WOJNARSKA z klasy 2b  oraz JAN SWITANA z klasy 3b - nagroda grupowa dla koła wolontariatu w Ogólnopolskim Samorządowym Konkursie Nastolatków " Ośmiu  wspaniałych".

BEATA ZIĘTEK - Nagroda Prezydenta Wrocławia za szczególne osiagniecia dydaktyczno-wychowawcze

RANDŻIT BARBRICH  -  m-ce 19 na 2042 uczestników w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Matematycznej OLIMPUS

ADRIANNA KWIATKOWSKA, ALICJA LEWANDOWSKA wyróżnienie w Miedzyszkolnym Konkursie Kaligraficznym "Zapomniana sztuka kaligrafii"

BARTOSZ TOMASZEWSKI , DOMINIK JANIKOWSK8I, DAWID GUZERA,  MICHAŁ PISKORZ - FINALIŚCI Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego KoMa'2015

CAŁA SZKOŁAI MIEJSCE w konkurcie Cały Wrocław Czyta

CAŁA SZKOŁA - podziękowanie Prezydenta Polski za udział w ogólnopolskiej akcji Cała Polska Czyta Lalkę

DAWID ŻMUDA - Życzliwek roku 2015 - Konkurs z okazji Dnia Życzliwości

MAŁGORZATA SZAFONI-CHORBIŃSKA - podziękowanie Ministerstwa Środowiska za przyjęcie zaproszenia do roli prelegenta Międzynarodowej Konferencji "Razem ku zielonej przyszłości - fundusz norweski i EOG na rzercz edukacji ekologicznej" Wrocław 2015

MAŁGORZATA SZAFONI-CHORBIŃSKA - podziękowanie Ministerstwa Edukacji Narodowej za przyjęcie zaproszenia do roli prelegenta III Kongresu Polskiej Edukacji Katowice 2015

SZKOŁA FLORYSTYCZNA – Podziękowania za pomoc w zorganizowaniu dekoracji świątecznej podczas spotkania opłatkowego dla kombatantów Polskiego Państwa Podziemnego i Żołnierzy Niezłomnych w dniu 19 grudnia 2015 w Sali Wielkiej Starego Ratusza we Wrocławiu

CAŁA SZKOŁA – Certyfikat "Szkoły Współpracy. Uczniowie i Rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły"

CAŁA SZKOŁA – Podziękowanie za działania podjęte w szkole przy organizacji interaktywnych pokazów w ramach XVIII Dolnośląskiego Festiwalu Nauki

CAŁA SZKOŁA – Certyfikat "Obywatelski Wrocław"

CAŁA SZKOŁA – Certyfikat Dolnośląskiej Sieci Przedszkoli i Szkół Ekologicznych

CAŁA SZKOŁA – Certyfikat Szkoły Zawodowych Perspektyw Studium Prawa Europejskiego w Warszawie

CAŁA SZKOŁA – Certyfikat Wrocławskie Dzieci Uczą Segregować Śmieci Urzędu Miejskiego Wrocławia

CAŁA SZKOŁA – Dyplom Dolnośląskiego Wicekuratora Oświaty za działalność podejmowaną w ramach Dolnośląskiej Sieci Szkół Promujących Ekorozwój "Ziemia dla Wszystkich"

CAŁA SZKOŁA – Podziękowanie IX Bieg Po Zdrowie - Trzymaj Formę! pod patronatem Ministerstwa Zdrowia, Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu, Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego we Wrocławiu

CAŁA SZKOŁA – Podziękowanie dla Gimnazjum Nr 12 we Wrocławiu za działania jako "Szkoła Dobrych Praktyk"

CAŁA SZKOŁA – Podziękowanie dla Gimnazjum Nr 12 we Wrocławiu a współpracę i pomoc w realizacji "Wrocławskiego programu profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV)" w latach 2010-2015

2014/2015

CAŁA SZKOŁA – Certyfikat Szkoły Patronackiej Stowarzyszenia Sędziów Polskich "Iustitia"

CAŁA SZKOŁA – Certyfikat Bezpiecznej Szkoły oraz członkostwo Ogólnopolskiego Klubu Bezpiecznej Szkoły

CAŁA SZKOŁA – Certyfikat "szkoły zaangażowanej w promowanie Żywienia i Aktywności Fizycznej"

CAŁA SZKOŁA – Certyfikat Narodowego Centrum Nauki "Zdrowie i Szkoła"

CAŁA SZKOŁA – Certyfikat Polskiego Towarzystwa Dysleksji "Wsparcie uczniów w nauce czytania i pisania Metodą ORTOGRAFFITI

CAŁA SZKOŁA – Dyplom uznania za udział we Wrocławskiej Tamborradzie

GRZEGORZ STĘPIŃSKI - laureat Gali Talentów 2015 organizowanej przez Kuratorium Oświaty we Wrocławiu

DOMINIKA OTRĘBSKA, MARTYNA GOLEŃ, NATALIA GALA, ALAN MIKULISZYN - Nagroda Główna w konkursie Grupa Wolontariacka Roku 2014 w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu

JAKUB PAWŁOWSKI - II miejsce w zawodach wędkarskich koła PZW 31 Leśnica o puchar Dyrektora Banku BGŻ

JAKUB PAWŁOWSKI - I miejsce w zawodach wędkarskich koła PZW Odra Wędkarski Dzień Dziecka

JAKUB PAWŁOWSKI - I miejsce w zawodach wędkarskich koła PZW 31 Leśnica pod patronatem Dyrektora Gimnazjum Nr 12 we Wrocławiu

JAKUB PAWŁOWSKI - I miejsce w Spławikowych Otwartych Mistrzostwach koła PZW 31 Leśnica

JAKUB PAWŁOWSKI - II miejsce w III Otwartych Spławikowych Zawodach Wędkarskich dla Dzieci i Młodzieży o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 12 w Zespole Szkół Nr 24 we Wrocławiu - PZW Koła 122 Astra

JULIA GRDEŃ, ULA GINTER - II miejsce w konkursie na filmik reklamowy w ramach projektu COOLTURALNY Wrocław

JULIA GRDEŃ - III miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Literackim pt."Jan Pawł II Papież Poeta, Papież Pielgrzym"

EMILIA BŁASZCZAK - list gratulacyjny od Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza za osiągnięcia i wyniki w nauce w r.szk. 2013/2014

KATARZYNA GUZ - list gratulacyjny od Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza za osiągnięcia i wyniki w nauce w r.szk. 2013/2014

ZOFIA HORNIK - list gratulacyjny od Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza za osiągnięcia i wyniki w nauce w r.szk. 2013/2014

KLAUDIA KOZAK - list gratulacyjny od Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza za osiągnięcia i wyniki w nauce w r.szk. 2013/2014

MARIA SINITSYNA - list gratulacyjny od Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza za osiągnięcia i wyniki w nauce w r.szk. 2013/2014

EWA WIDLARZ - list gratulacyjny od Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza za osiągnięcia i wyniki w nauce w r.szk. 2013/2014

JOANNA SROKA - Stypendium Samorządu Wrocławia za bardzo wysokie wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia

2013/2014

MACIEJ GĘBKA - Stypendium Samorządu Wrocławia za bardzo wysokie wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia

MACIEJ GĘBKA - wyróżnienie w Konkursie literackim "Podziel się ciepłem 2013, Wrocław" organizowanym przez FORTUM Power and Head Polsk Sp. z o.o. Oddział Wrocław

KATARZYNA GUZ - III miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie na Małą Formę Literacką REFLEKSJĄ PISANE

JOANNA SROKA - II miejsce w kategorii GIM# w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczne Preteksty

JUSTYNA NOWAK, PATRYK GRÓDECKI - Nagroda Główna w kategorii gimnazjów w Międzyszkolnym Konkursie Artystycznym "Bożonarodzeniowa Girlanda" organizowanym przez Szkołę Podstawowa Nr 22 we Wrocławiu

ROKSANA GOCŁAWSKA  - I miejsce w międzyszkolnym konkursie artystycznym "Najpiękniejsza kartka świąteczna" organizowanym przez Gimnazjum Nr 22 im.L.Herbsta we Wrocławiu

IZABELA KŁYŻ  - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie artystycznym "Najpiękniejsza kartka świąteczna" organizowanym przez Gimnazjum Nr 22 im.L.Herbsta we Wrocławiu

JOANNA SROKA, ZOFIA HORNIK - finalistki Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczngo KOMA organizowanego przez Uniwersytet Wrocławski we Wrocławiu

KUBA KIBAŁO - laureat Gali Talentów 2014 organizowanej przez Kuratorium Oświaty we Wrocławiu

PAWEŁ BRONDEL, PATRYK GUMOWSKI, PATRYK GRÓDECKI, JAKUB KARPIK, IZABELA 
MOCZYDŁOWSKA, WIKTORIA STĘPIEŃ, MIKOŁAJ, ZUCHOWICZ
 - wyróżnienie w konkursie ekologicznym "Eko_Marzanna" zorganizowanym przez MDK Fabryczna Wrocław.

EMILKA BŁASZCZAK, KLAUDIA KOZAK, EWA WIDLARZ, PATRYCJA KAMIŃSKA, MARYSIA SINITSYNA, MARTYNA GOLEŃ, NATALIA GALA - nagroda grupowa dla koła wolontariatu w Ogólnopolskim Samorządowym Konkursie Nastolatków "8 wspaniałych"

ALICJA SZCZYPKA - nadgoda w konkursie organizowanym w ramach realizacji projektu "Prawa człowieka nie są nam dane raz na zawsze – rola Parlamentu Europejskiego w umacnianiu praw człowieka" za fotoreportaż pod tytułem „NIEkulturalnie”, organizator Urząd Miasta Wrcławia, patronat: Prezydent Miasta Pan Rafał Dutkiewicz

KAROL WYDRA - nagroda w konkursie zorganizowanym w ramach realizacji projektu "Prawa człowieka nie są nam dane raz na zawsze – rola Parlamentu Europejskiego w umacnianiu praw człowieka" za wystąpienie publiczne na temat polskiej służby zdrowia,  organizator Urząd Miasta Wrcławia, patronat: Prezydent Miasta Pan Rafał Dutkiewicz

JOANNA KAPYSZ, ANITA RZĘPAŁA, JOANNA SROKA - finalistki V edycji Konkursu Matematyne Origami "ŻURAW" organizowanego przez Uniwersytet Wrocławski

JAKUB PAWŁOWSKI – IV miejsce w II Spławikowym Turnieju Wędkarskim o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 12

ZOFIA HORNIK – III miejsce w II Spławikowym Turnieju Wędkarskim o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 12

MICHAŁ KOWAL – II miejsce w II Spławikowym Turnieju Wędkarskim o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 12

JAKUB KIBAŁO - wyróżnienie na ogólnopolskim II Biennale Uczniowskiej Sztuki Użytkowej

KATARZYNA GUZ - III miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie na Małą Formę Literacką REFLEKSJĄ PISANE organizowanym przez ZS nr 3 we Wrocławiu pod patronatem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich o/Wrocław

2012/2013

REPREZENTACJA SZKOŁY (Michał Kowal, Michał Cieśla, Piotr Nydza, Sebastian Dudka, Mateusz Sajnóg, Dawid Jakimowicz, Kacper Janiak, Bartosz Pobran. Trener Marcin Koszerny) - I MIEJSCE Zimowy Turniej piłkarski o Puchar Prezydenta Wrocławia

ZESPÓL UCZNIÓW KLASY III Gimnazjum  -  nagroda w  Ogólnopolskim Konkursie Szkolonych Etiud Filmowych poświęconym tolerancji

MAGDA BOGUSŁAWSKA, JOASIA KOZAK, PAULINA SZOSTAKIEWICZ  - II miejsce w Konkursie  „Zawodowo wystartuj w przyszłość”

KLAUDIA GÓRSKA - II miejsce w XXIX Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym Dzieci Szkół Podstawowych i Gimnazjów Wrocławia

JAKUB PAWŁOWSKI – II miejsce w I Spławikowym Turnieju Wędkarskim o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 12

KLAUDIA GÓRSKA - WYRÓŻNIENIE w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „PAPIEROWY WĄŻ Z CHIŃSKIEGO KALENDARZA”

EWA GAMYS - WYRÓŻNIENIE w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „PAPIEROWY WĄŻ Z CHIŃSKIEGO KALENDARZA”

ALEKSANDRA BIAŁOUS – WYRÓŻNIENIE SPECJALNE Wrocławskiego Instytutu Konfucjusza w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „PAPIEROWY WĄŻ Z CHIŃSKIEGO KALENDARZA”

JUSTYNA CISZEWSKA – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Niemiecko-Angielskim „Idiomy w obrazach”

ANITA RZĘPAŁA – WYRÓŻNIENIE w Międzyszkolnym Konkursie Niemiecko-Angielskim „Idiomy w obrazach”

KLAUDIA KOZAK - WYRÓŻNIENIE w Międzyszkolnym Konkursie Niemiecko-Angielskim „Idiomy w obrazach”

ADRIAN CYGAN - Finalista I Mistrzostw Polski Robotów

MACIEJ ŚLIWA - Finalista I Mistrzostw Polski Robotów

KRZYSZTOF FORTUNA - Finalista I Mistrzostw Polski Robotów

DAMIAN ZIELIŃSKI - Finalista I Mistrzostw Polski Robotów

PAULINA SZOSTAKIEWICZ – WYRÓŻNIENIE Międzyszkolny Konkurs Artystyczne Polskie tradycje Świąteczne „JAJKO WIELKANOCNE”

KLAUDIA KOZAK - WYRÓŻNIENIE Międzyszkolny Konkurs Artystyczne Polskie tradycje Świąteczne „JAJKO WIELKANOCNE”

KUBA SOKOŁOWSKI,: MARIUSZ JORDAN, MATEUSZ SULIKOWSKI, BARTEK LEMAŃSKI, DAMIAN OŁDAK - I miejsce w turnieju gier strategicznych COUNTER STRIKE

KLAUDIA CHIROWSKA, NATALIA KRÓLIKOWSKA, DANIEL KADŁUBOWSKI, PATRYK SZCZEPAŃSKI - I miejsce w konkursie Przemkowskie Pierniki

MARIA SINITSYNA - II miejsce w konkursie plastycznym "CHIŃSKI ROK SMOKA" organizowanym przez Instytut Konfucjusza w Uniwersytecie Wrocławskim

EWELINA SIWEK -  I miejsce w konkursie plastycznym "CHIŃSKI ROK SMOKA" organizowanym przez Instytut Konfucjusza w Uniwersytecie Wrocławskim

CAŁA SZKOŁA – Certyfikat UNICEF Społecznie Zaangażowanej Placówki

Wiadomości

Kontakt

  • ZESPÓŁ SZKÓŁ Nr 24
    ul. P.ELUARDA 51-55
    54-019 WROCŁAW
  • tel. 71 798 69 00
    sekretariat : 71 798 69 00 w. 100

Galeria zdjęć