INFO

PROGRAM i WYKŁADOWCY KOLEJNA ODSŁONA 22-25 lutego 2017 WOJTEK PILICHOWSKI O WYKŁADOWCACH REGULAMIN ZGŁOSZENIA

VI WROCŁAWSKIE WARSZTATY MUZYCZNE WOJTKA PILICHOWSKIEGO

O WYKŁADOWCACH

Adrian Latosiewic- Pianista, Trębacz Absolwent PSM I st w Zgierzu oraz wydziału Jazzu w ZSM im S. Moniuszki w Łodzi.  Na co dzień aranżer, muzyk sesyjny, sideman współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej oraz teatrem Rampa w Warszawie. Pełnił rolę kierownika muzycznego zespołu Kasi Popowskiej oraz ,,Citizen'' jak i ,,Hesus Bazooka''. Zaangażowany w działalność pedagogiczną. Współtworzy zespół ,,Złota Trąbka'' z którym podróżuje po całym kraju i dzieli się pasją do muzyki oraz jej tajnikami. 

Michał Trzpioła - gitarzysta wszechstronny, umiejętnie poruszający się w różnych stylach muzycznych. Laureat I miejsca w organizowanym przez Mietka Jureckiego konkursie na najlepsze solo - Solo Życia 2013. Uczestnik wielu projektów i wydarzeń muzycznych. Student V roku Akademii Muzycznej w Katowicach, zajmuje się także nauczaniem; prowadzi własną pracownię muzyczną JAZZROCK w Radomiu. 

Tomasz Machański - spędzanie czasu przed MTV i podziwianie Phila Collinsa od najmłodszych lat spowodowało, że Tomek w wieku 3 lat rozpoczął grę przy użyciu pałek perkusyjnych – w tym czasie na poduszkach, miskach i garnkach kuchennych. W wieku 5 lat otrzymał swój pierwszy zestaw perkusyjny i odtąd nieprzerwanie zgłębia sztukę perkusyjną. Muzyka jest jego pasją i miłością życia, co przekłada się na ogromne oddanie tej sztuce. Współpracował z wieloma projektami muzycznymi (m.in. The Virus, Equilibrium/ Mism X, God’s Property, Kasia „Puma” Piasecka & Soul Hunters Gospel Choir, Kosmo, Patrycja Zarychta), z których w zasadzie każdy bazował na innej stylistyce – to umożliwiło poznanie wielu gatunków muzycznych i rozwijanie uniwersalności muzycznej. Tomek gra również na instrumentach klawiszowych. W 2011 roku Tomek nagrał bębny na płycie swojej mamy – Renaty Danel. Płyta pt. „Silna” została wyprodukowana przez Kamila Barańskiego– www.kamilbaranski.com Oprócz pracy sesyjnej – w studio, a także na scenie, Tomek związany jest na stałe z kilkoma projektami. Są to: Pilichowski Band, Marek Piowczyk Trio, Qferau, Chór Gospel „Z Miłości”, God’s Property Dodatkowo Tomek należy do Młodej Kadry Warsztatów Muzycznych w Jaworkach

Kasia Stanek - wokalistka, ur.20.04.1993 w Nowym Sączu absolwentka I stopnia SM w klasie fortepianu, obecnie studentka na SWE w Katowicach., Uczestniczka m.in Koneckich Warsztatów Muzycznych oraz Warsztatów z zespołem TTR2 w Muzycznej Owczarni. Półfinalistka programu The Voice of Poland. Wokalistka Pilichowski Band.

 

Justyna Panfilewicz – wokalistka rockowa, autorka tekstów, kompozytorka, interpretatorka poezji śpiewanej. Magister Pedagogiki - specjalność Edukacja Artystyczna. Scenicznie zadebiutowała w roku 1997 występami z Zespołem Folklorystycznym Pieśni i Tańca. Od 2004 tworzy muzykę autorską. W 2004 rozpoczęła się również jej przygoda z poezją śpiewaną. Jest laureatką wielu prestiżowych, ogólnopolskich festiwali poezji śpiewanej i piosenki poetyckiej. W 2008 roku, wraz z gitarzystą Tomaszem Orłowskim, zainicjowała powstanie autorskiego projektu J.A.B. (rock progresywny, muzyka eksperymentalna, muzyka osobista). W 2011 roku wzięła udział w muzycznym show TVP2 „BITWA NA GŁOSY”. Swoim głosem zasiliła drużynę z Łodzi, dowodzoną przez Michała Wiśniewskiego. Po udziale w programie została zaproszona do współpracy z zespołem Ich Troje. Od czerwca 2011 roku do marca 2013 roku była główną, piątą co do kolejności, wokalistką zespołu. W 2013 roku wzięła udział w drugiej edycji muzycznego show TVP2 The Voice of Poland - drużyna Patrycji Markowskiej. Dotarła do ćwierćfinału. W czerwcu 2015 wygrała SuperDebiuty odbywające się podczas 52 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Obecnie pracuje nad materiałem na debiutancką płytę.

Aktualności

Kontakt

  • ZESPÓŁ SZKÓŁ Nr 24
    ul. P.ELUARDA 51-55
    54-019 WROCŁAW
  • tel. 71 798 69 00
    sekretariat : 71 798 69 00 w. 100

Galeria zdjęć