INFO

Lista nauczycieli

E-mail
 
 
Ewa Baran Wychowawca: klasa 1as
e.baran@zs24.wroclaw.pl
Foto Jolanta Domagała
j.domagala@zs24.wroclaw.pl
 
 
Katarzyna Dukiel
k.dukiel@zs24.wroclaw.pl
 
 
Jadwiga Eckert
j.eckert@zs24.wroclaw.pl
Foto Grażyna Francuz
g.francuz@zs24.wroclaw.pl
Foto Marcin Koszerny
m.koszerny@zs24.wroclaw.pl
 
 
Paulina Kotkowska Wychowawca: klasa 1bm
p.kotkowska@zs24.wroclaw.pl
 
 
Anna Marcjasz
a.marcjasz@zs24.wroclaw.pl
Foto Filip Marek
f.marek@zs24.wroclaw.pl
 
 
Małgorzata Michniak
m.michniak@zs24.wroclaw.pl
 
 
Danuta Rucka Wychowawca: klasa 3as
d.rucka@zs24.wroclaw.pl
 
 
Agnieszka Skowrońska
a.skowronska@zs24.wroclaw.pl
 
 
Magdalena Słota Wychowawca: klasa 2as
m.slota@zs24.wroclaw.pl
Foto Wanda Sowińska-Greiner
w.greiner@zs24.wroclaw.pl
Foto Małgorzata Szafoni-Chorbińska
 
 
Ryszard Szczypel
r.szczypel@zs24.wroclaw.pl
Foto Anna Świrska
a.swirska@zs24.wroclaw.pl
 
 
Bożena Tarnowiecka
b.tarnowiecka@zs24.wroclaw.pl
Foto Iwona Tokarska Wychowawca: klasa 3b
i.tokarska@zs24.wroclaw.pl
 
 
Aleksandra Wojt
a.wojt@zs24.wroclaw.pl
 
 
Elżbieta Zdybel Wychowawca: klasa 2bm
e.zdybel@zs24.wroclaw.pl
 
 
Beata Ziętek
b.zietek@zs24.wroclaw.pl

Wiadomości

Kontakt

  • ZESPÓŁ SZKÓŁ Nr 24
    ul. P.ELUARDA 51-55
    54-019 WROCŁAW
  • tel. 71 798 69 00
    sekretariat : 71 798 69 00 w. 100

Galeria zdjęć